Manavgat Fitness Center

Rate this item
(6 votes)
29-03-2012

Manavgat Fitness Center

           Manavgat'ın ihtiyacı olduğu spor salonu Profitness Club. 1 Kasım'da hizmete açılacak olan spor salonu sporcularına harika bir spor yapma deneyimi sunmaya hazır. Matrix ve Johnson gibi dünya markalarının spor aletlerini kullanan spor merkezinde aklınıza gelebilecek hertürlü spor aktivitesini yapma imkanınız bulunuyor.

          Manavgat'ın bir fitness centerdan fazlasına ihtiyacı var. Birçok insan vücut yapmanın dışında sağlıklı yaşamanın çok önemli olduğunun farkında. Bu yüzden dolayı hem vücut geliştirme hemde sağlıklı yaşam için herşeyi spor merkezimizde düşündük. Manavgat spor salonu olma yolunda aslında ne büyük adımı Manavgat'ın en merkezi konumunda açılarak yaptık. Kullandığımız aletler, soyunma odaları, sauna imkanı, hocalar eşliğinde kişiye özel programlar, vitamin bar gibi birçok yenilik sizleri bekliyor.

          Mükemmel bir doğa manzarası eşliğinde spor yapmak, yapabilmek insanı her zaman spora motive eden birşeydir. Manzara eşliğinde koşmak, uzay yürüşü yapmak, ağırlık çalışmak kısacası ne yaparsanız yapın bunların hepsi sizin için eğlenceli bir hale dönüşebilecek. Yapmanız gereken hemen bizi aramak yada iletişim bölümünden bize bilgilerinizi bırakmak. Sporlu günler...

1 comment

  • Kemal

    Salon çok güzel fiyatları nasıl öğrenebiliriz?

    Kemal Pazartesi, 28 Ocak 2013 Comment Link

Leave a comment

Düşüncelerinizi, yorumlarınızı buraya bırakabilirsiniz. Dilerseniz buradan randevuda alabilirsiniz. Telefon numaranızı, eposta adresinizi yazmayı unutmayın.